Ataşehir Adak

0537 635 82 82

Ataşehir ucuz adak fiyatları

Ataşehir ucuz adak fiyatları ile adağınızı yerine getirmeye ne dersiniz? Biz Müslüman bir toplum olarak gerçekleşmesini istediğimiz niyetimiz için, doğumlarda düğünlerde ya da kazayı belayı önlesin, Allah’ın rızası kazanılsın ve en çok da hayır ve yardım amaçlı kurban keseriz. Toplum olarak sıkça yaptığımız ve toplumsal bağlarımızı güçlendiren bu faaliyeti de ucuza mal etmeyi isteriz.


Benim adağım var ancak maddi durumum yok, kurban kesmek tek başına çok zahmetli bir iş, hayvanın kurban edilmeye uygun olup olmadığını nasıl anlayacağım, hayvan ya hasta ise İslami şartlara uygun kesilmezse demeyin. Adağınızı yerine getirmek hem ucuz hem de zahmetsiz. Peki, bu nasıl olacak diyorsunuz Kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için sizlere verdiğimiz hizmetlerden bahsetmek isteriz. Ataşehir ucuz adak fiyatları ile hem adağınızı yerine getirecek hem de zahmet çekmeyeceksiniz. Adaklık hayvanlarımızın bakımı sağlığı bizler için oldukça önemlidir. Bu sebeple hayvanlarımızın rutin kontrolleri veterinerlerimizce yapılır. Hayvanlarımızın beslenmelerinde organik yemler tercih edilir. Besisi iyi olan hayvanın eti hem yumuşak hem de lezzetli olur. Sağlıklı kurban edilmeye uygun hayvan seçimi yapıldıktan sonraki iş de hayvanın kesimidir. Kesimin İslami şartlara uygun olması da en önem verdiğimiz husustur. Kesim yapılırken ibadetinizin en güzel ve özel şekilde gerçekleşmesi için titizlikle çalışırız Kesimlere katılamamanız durumunda vekâletinizi alarak sizlere de video çekim ya da canlı bağlantı yaparak kesim işlemini gerçekleştiririz. Bağış yapılmasını istediğiniz herhangi bir kurum bir yer olur ise gerekli resmi belgeler karşılığında bunu da gerçekleştiririz.

Evet, şaşırtıcı ama bunca hizmeti Ataşehir ucuz adak fiyatları ile alacaksınız. Kesim yapıldıktan sonra hizmetimiz bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Sizleri zahmete sokmayacağımızı söylemiştik. Eğer arzu ederseniz adağınızın derisiniz yüzülmesi, kelesinin alınması, etinin parçalanması gibi hizmetlerimiz de kasap ekibimizce profesyonel olarak gerçekleştirilecektir. Etleriniz hijyenik bir şekilde paketlenip sizlere ya da istediğiniz yere teslim edilecektir. Gönlünüzce zahmetsiz ve uygun fiyatlarla kurbanınızı kesmek adağınızı yerine getirmek oldukça kolay. Sağladığımız ödeme kolaylıkları ile bizler Ataşehir ‘de sizleri bekliyoruz. Bu hizmetten faydalanıp içinize sinerek ibadetinizi gerçekleştirmek ve uygun fiyatlar ödemek isterseniz bizimle mutlaka iletişime geçin.