Ataşehir Adak

0537 635 82 82

Ataşehir Kurbanlık Adak Fiyatları

Ataşehir kurbanlık adak fiyatları, seçmiş olduğunuz büyükbaş ya da küçükbaş kurbanlık adak tercihinize göre değişiklik göstermektedir. Genellikle büyükbaş hayvanlar arasından inek, dana, düe ve tosun gibi adak türleri tercih edilmektedir. Küçükbaş hayvanlar arasından koyun, keçi, koç, kuzu gibi tercih yapılan kurbanlık adaklarda, kurbanlığın kilosuna ve yaşına göre fiyatları değişmektedir. Sadece kesim değil de parçalama, paketleme hatta dağıtma aşamalarından sizin isteğinize göre hizmet verilerek, yapılan hizmete göre fiyat vermektedirler. Bölgede bulabileceğiniz adaklık satan yerlere göre daha uygun fiyatlar sunmaktadırlar. Gerekli koşullara uygun olan, adaklık kurban alımı ve kesimi konusunda güvenerek tercih edebileceğiniz bir yerdir. Temiz ve hijyen ortamıyla istediğiniz ortamıyla hizmet veren mekana günün her saati istediğiniz zaman giderek fiyat konusunda gerekli bilgileri alabilmektesiniz.


Adaklık kurbanınız için teknolojik aletleri kullanarak ve doğru kesim yöntemleriyle kurallarına uygun bir kesim gerçekleştirmektedirler. Gerekli sağlık kontrollerinden geçmiş olan kurbanlıkların içerisinden bütçenize uygun olanı tercih edebilmektesiniz. Ataşehir kurbanlık adak fiyatları konusunda oldukça esnek fiyat aralığına sahiptir. Adak ya da kurbanınızın yaşına, kilosuna veya sakat olması durumuna dikkat etmeden sağlık ve genel koşulları sağlamayan koşullardaki kurbanları sizlere sunmamaktayız. İsterseniz kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilmektesiniz. Ya da telefon ile vekâlet vererek kestirmiş olduğunuz adağınızı dilediğiniz yere bağışlayabilirsiniz. Sizin belirlemiş oluğunuz yere kurbanınızın bağışı yapılarak, ilgili yerden gerekli makbuz alınıp, kurban sahibine yani size verilmektedir.

Ataşehir kurbanlık adak fiyatları konusunda her bütçeye uygun adaklık bulabileceğiniz bir yer olarak istediğiniz bütün hizmetleri size sunmaktadır. Adağınızı veya kurbanınızı sizlere canlı veya kesilmiş şekilde isteğinize bağlı olarak evinize kadar getirmektedirler. Ayrıca sunmuş oldukları bu hizmeti ücretsiz yapmaktadırlar. Bu hizmetten faydalanabilmek için telefonla arayarak kurbanlık adağınızın seçimini yapıp, her konuda anlaşma sağladıktan sonra ödemenizi gerçekleştirmektesiniz. Daha sonra telefondan vekâletini vererek, adağınızın kesimini gerçekleştirmektedirler. Son aşama olan adres bilgilerinizi verdikten sonra adak kurbanınızı ücretsiz olarak teslim etmekteyiz. Ayrıca ödemeyi kapıda kredi kartı ile yapmak isterseniz, sizlere böyle bir hizmet de sunmaktadırlar.