Ataşehir Adak

0537 635 82 82

Ataşehir Adaklık

Ataşehir adaklık ile gerçekleşmesini istediğiniz bir iş için adadığınız kurbanınızı gerçekleştiğinde gönül rahatlığı ile yerine getirebileceğiniz bir yer olarak hizmetinizdedir. Adak kurbanını genellikle ev, araba gibi mal mülk edinince kesileceği gibi kişilerin şükür sebebiyle kestikleri adaklar da vardır. Uygun kesim yöntemleriyle günümüz teknolojisini birleştirip canlı internet bağlantısıyla hayvanınızı seçmenizden, kurbanınızın kesimine ve kesilen kurbanınızın paketlenmesine kadar canlı olarak size izlettirmektedir. Bu sayede adaklık kestirmeniz için aynı ortamda bulunmanıza gerek olmamaktadır. Bu uygulama ile özellikle vekâlet vererek kestireceğiniz kurbanınızın kesimi ve paketlenmesi konusunda her şeyden haberdar olacaksınız. Hatta seçip, kestirdiğiniz, paketlenen adadığınız adağı çevrenizde verebileceğiniz kimseler olmadığı takdirde sizin adınıza dağıtım ve ulaştırmaya kadar sizlere yardımcı olunmaktadır.


Temiz ve hijyenik ortamın olması şart olan adaklık ortamlarında güvende oldukça önemlidir. Aynı zamanda İslami kurallara uygun olarak kesilmesi de büyük nem taşımaktadır. Ataşehir adaklık yerinde büyükbaş ve küçükbaş olarak seçimlerinizi yaparak bütçenize göre adaklık kurbanınızı seçebilirsiniz. Bağış şeklinde gerçekleştirmek istediğiniz adaklarınız için aynı şekilde özenli, uygun bir kesimden sonra poşetleme ve paketleme ile istediğiniz yerlere bağışlarınız ulaştırılır ve ulaştırılan yerlerden sizin için gerekli makbuzlar alınarak adak sahibine teslim edilir. Haftanın her günü uzun saat aralıklarıyla profesyonel bir hizmet sunulmaktadır. İstediğiniz zaman giderek veya telefon ile haberleşerek her konuda bilgi alabilmektesiniz

Anadolu’nun köylerinden getirilen hayvanları veterinerler ile hastalıklarını kontrol ettiren Ataşehir adaklık, adaklık olma şartlarına uygun bulunan hayvanların deneyimli bir kadro ile kesim işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Sadece kesim ve para amaçlı işletmeler satın almış olduğunuz adaklığınızın yaşına, kilosuna veya sakat olması durumuna dikkat etmeden sağlık ve genel koşulları gözetmeden işlem yapmaktadırlar. Bu yüzden dikkatli olmak, bilinçli olmak ve alanında uzman kişilerle muhatap olmak çok önemlidir. Daha uygun fiyatlar sunan yerlerin kesim şartlarına ve adaklık olabilme şartlarına uyup uymadıklarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu yüzden kesim için en uygun yeri seçmemiz çok önemlidir. Yoksa dileğimiz, istediğimiz karşısında yerine yetirmek istediğimiz kurban ibadetimizi yerine getirememiş oluruz.