Ataşehir Adak

0537 635 82 82

Ataşehir Adaklık Kuzu

Ataşehir adaklık kuzu ihtiyacınız olduğunda bizi tercih edebilirsiniz. İslami kurallara uygun olan Ataşehir adaklık kuzu ve koç hayvanları en uygun fiyatlarla satılmaktadır. Farklı nedenlerden dolayı adak adamış olabilir ve bu borcunuzu yerine getirmek isteyebilirsiniz. Herhangi bir derdinizin son bulması, bir dileğinizin kabul olması ya da buna benzer nedenlerden dolayı insanlar Allah’a dua ederler ve adak adarlar. Bu adağın mümkün olan en kısa sürede yerine getirilmesi gerekmektedir. Adağın yerine getirilmemesi durumunda İslami inanışa göre insanların başına bazı sıkıntılar gelebilecektir. Bu nedenle adak konusunda tüm inananların hassas davranmaları önerilmektedir.


Bir hayvanın adaklık olabilmesi için bazı şartları yerine getiriyor olması önemlidir. Adak adanacak olan hayvan kesinlikle hastalıklı olmamalıdır. Doğumundan sonra belli bir süre geçmesi ve kilo olarak da yeterli kiloya sahip olması gerekiyor. Biz Ataşehir adaklık kuzu satışlarını İslami kurallara uygun olarak yapmaya devam ediyoruz. Ataşehir ve çevre ilçelerden bize ulaşabilir ve adak alımı yapabilirsiniz. Tüm hayvanlarımız yerli mallardan oluşmaktadır. Her biri en doğal besinlerle beslenmektedir. Hızlı kilo alması için hiçbir şekilde aşırı gübre ve yem verilmemektedir. Bu nedenle hayvanlarımızda aşırı yağlanma olmamaktadır. Helal adak satışı yapan firmamız birinci sınıf kaliteye sahip koç, kuzu, koyun gibi küçük baş hayvanların satışını gerçekleştirmektedir. İhtiyacınız olan adaklık koç ve kuzular için satış yerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Adaklık kuzu ve koç satış yerimiz oldukça geniştir. Hayvalarımızın düzenli bir şekilde barındığını belirtmek isteriz. Ortam olarak da özellikle temizlik konusunda son derece hassas davranıyoruz. Hem hayvanların barınak olanlarını, hem de hayvanların kendilerini düzenli olarak temizliyoruz. Bu anlamda Ataşehir adaklık kuzu ihtiyacınız olduğunda gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Adak ve kurban satış yeri olarak isteyen müşterilerimiz için kesim hizmeti de veriyoruz. Yine İslami şartlara uygun olacak şekilde profesyonel kesim hizmeti personellerimiz tarafından sunulmaktadır. Dualar eşliğinde kesilen hayvanlarımız yine aynı şekilde İslami kurallara göre ayrılmaktadır. Etlerin ve hayvanın diğer organlarının pay edilmesi adak kurban satış yerimizde yapılmaktadır. İsteyen müşterilerimiz için bu hizmet sorunsuz bir şekilde verilmektedir.