Ataşehir Adak

0537 635 82 82

Ataşehir adaklık koyun satış

Ataşehir adaklık koyun satış ise aradığınız doğru yerdesiniz. Adaklık koyun için bir telefon kadar yakınız. Küçükbaş yetiştirici ve satışını yaparken her daim müşterilerimizi düşünüyoruz. Hem fiyat olarak hem de İslami esaslara uygun kesim yapılması için bizlerde adaklığın her sürecinde sizler kadar hassas yaklaşıyoruz. Yıllardır bu alanda hizmet verdiğimiz için tecrübelerimize ve titizlikle çalışmamıza güveniyoruz. Atalarımızdan bize kalan hayvan yetiştiriciliği ile büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetişirken gerekli olan ne varsa yapıyoruz. Bu sayede içimiz rahat bir şekilde siz değerli müşterilerimize koyun, keçi satışını gerçekleştiriyoruz. Adak bir kimsenin belirli bir şeyin gerçekleşmesi üzerine Allah’a yapmaya bir hayır işlemeye, kurban kesmeye söz vermesidir. Arapça ’da nezr olarak geçer. Adakla Kur’an-ı Kerim’ de geçmektedir. Adak ile ilgili hadis-i şerifler vardır. Kurban adağı olan kişilerin bu adağını gerçekleştirmesi ve kesmesi gerekmektedir. Adağın kesildikten sonra çevresinde fakirlere, ihtiyaç sahiplerine dağıtılması gerekir. Dinimizde yaptığımız ve yapacağımız her ibadette olduğu gibi adakta da İslami usullere uygun olmalıdır.


 Bizler Ataşehir adaklık koyun satışı yaparken İslami usullere uygun olması hususunda dikkat ediyoruz. Sadece adağın kesimi değil sizlerin satın alam sürecine kadar da dikkat edilmesi gereken bir husustur. En az sizler kadar bu usullere uygun olmasına özen gösteriyoruz. Sizler içiniz rahat satın alırken bizler de içimiz rahat şekilde siz değerli müşterilerimize adaklık küçükbaş satışı yapmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bir hastanız var iyileşmesi için adak adadınız. Bir işinizin gerçekleşmesi için. Bir yakınınızın sağ salim dönmesi için. Evlilik için asker için okul için. Ne olursa olsun biz kullar Allahü Teâlâ’ya dua ederiz. Bazen de bu duaların kabulü için adaklar adarız.

 Dualarımız kabul olduğunda adaklarımızı gerçekleştirmek gerekir. Bu adağımızı gerçekleştirirken her anında dikkatli davranılması gerekir. Kesiminden dağıtacağımız kişilere kadar özenle davranılmalıdır. Ataşehir adaklık koyun satışı yapmadan önce çalıştığımız veterinerler ve diğer çalışanlarımız da aynı özeni göstermektedir ve sizler adaklık etlerinizi dağıtırken içinizin rahat etmesi için her aşamada özenli davranmaktayız. Bu yüzden içiniz rahat bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.