Ataşehir Adak

0537 635 82 82

Ataşehir Adaklık Koç Satış

Ataşehir adaklık koç satış yeri olarak ihtiyacınız olan adak ve kurbanlıkları temin ediyoruz. Her biri sağlıklı olan, İslami şartlara uygun ve en iyi şekilde beslenmiş Ataşehir adaklık koç satış için bizi tercih edebilirsiniz. Ataşehir ve çevre ilçelerde adaklık satışı yapan pek çok satış yeri karşınıza çıkabilir. Koç, kuzu, keçi ve diğer hayvanlardan alım yaparken güvenilir satış yerlerini tercih etmek büyük önem arz etmektedir. Bu tür hayvanların adaklık ya da kurbanlık olabilmesi için belli şartları yerine getiriyor olması şart. Özellikle hayvanın sağlıklı olması, herhangi bir hastalığa yakalanmamış olması, yaş ve kilo kurallarına uymasu önem arz etmektedir.


Bu çerçevede satış yerlerinin gerekli şartlara uygun olan hayvanların satışını yapmaları gerekmektedir. Biz Ataşehir adaklık koç satış yeri olarak her türlü şarta uygun olan hayvanların satışını gerçekleştiriyoruz. Satış yerimiz her türlü hijyen kurallarına uymaktadır. Gerek hayvanların, gerekse de satış yerimizin temizliğine büyük önem veriyoruz. Hayvanlarımızın tımarlanması, temizliği ve diğer ihtiyaçları düzenli olarak giderilmektedir. Herhangi bir hastalığa yakalanmamaları için gerekli özeni titizlikle sağlıyoruz. Adaklık ve koç satış yeri olarak uygun fiyatlı hayvanları sizlere sunuyoruz. İslami inanış içerisinde adak ve kurban çok önemlidir. İnsanlar herhangi bir sıkıntısının yok olması ya da bir dileğinin kabul olması için adak adayabilirler. Bu adağın mutlaka yerine getirilmesi gerekmektedir. Adak ile et almaya durumu olmayan eş, dost, akraba ve fakir insanlara et dağıtımı yapılır. Aynı şekilde kurban ibadeti de hali vakti yerinde olan kişilerin Kurban Bayramı’nda kurbanlık keserek durumu iyi olmayanlara dağıtmasıdır. İstanbul gibi büyük şehirlerde de ihtiyacınız olan adak ya da kurbanlıkları hayvan satış yerlerinden alabilirsiniz.

İster adak, isterseniz de kurbanlık ihtiyacanız olsun. Tek yapmanız gereken Ataşehir adaklık koç satış yerimizi ziyaret etmeniz olacaktır. Koç dışında keçi, kuzu, koyun ve büyük baş hayvan satışını da yapıyoruz. Her biri sağlıklı ve İslami kurallara uygun olan hayvanları bizden satın alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla adak ve kurbanlık satın almak için doğru yerdesiniz.