Ataşehir Adak

0537 635 82 82

Ataşehir Adaklık Keçi

Ataşehir adaklık keçi ihtiyacınız olduğunda güvenilir adaklık satış yerlerini tercih etmeniz çok önemlidir. Özellikle Ataşehir ve çevresinde çok sayıda adaklık satış yeri hizmet vermektedir. Bazı Ataşehir adaklık keçi satışı yapan yerler İslami şartlara uygun olmayan hayvanları müşterilere satabilmektedir. Üstelik bu satışları yüksek fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Adaklık ihtiyacı bulunan kişilerin titiz bir araştırma yapması ve güvenilir olan adaklık satış yerlerine yönelmeleri gerekmektedir. İslami inanışlarda adak önemli bir kavramdır. İnsanlar çeşitli nedenlere bağlı olarak adak adayabilmektedir. Adak adamak, herhangi bir dileğinin yerine gelmesi ya da içerisinde bulunduğu sıkıntılı durumun ortadan kalkması için yapılan ve Allah’a verilen bir sözdür.


Adak adandığı zaman adağın yerine getirilmesi çok önemlidir. Adanan adağın yerine getirilmemesi İslami anlamda sıkıntı anlamına gelmektedir. Sizin de herhangi bir nedenle adağınız var ise Ataşehir adaklık keçi satış yerimize gelebilirsiniz. Adaklık satış yerimizde kuzu, koç, keçi gibi küçük baş tüm hayvanlar mevcuttur. Her biri tamamıyla İslami kurallara uygun hayvanlardır. Hayvanların sağlıkları, yaşları ve kiloları adaklık şartlarına uygundur diyebiliriz. Bunun yanında adaklık koç, kuzu ve keçilerin temizliklerine önem veriyoruz. Her biri tımarlanmakta ve aynı zamanda düzenli olarak temizlikleri yapılmaktadır. Sağlıklı, temiz ve İslami şartlara uygun olan adaklık hayvanların satışlarını en uygun fiyatlarla yapmaya devam ediyoruz. Adaklık küçük baş hayvan fiyatlarını kilolarına göre belirliyoruz. Müşterilerin gözü önünde ağırlıkları tartılmakta ve buna göre fiyat teklifi verilmektedir. Hayvan satışlarında İslami geleneklerde olduğu için ufak da olsa pazarlık yapılmaktadır.

Adaklık hayvan ihtiyacı olanlar için önemli bir sorun da hayvanın İslami şartlara uygun bir şekilde kesilmesidir. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde kesim hakkında fazla bilgi sahibi olunmamaktadır. Bu noktada Ataşehir adaklık keçi satış yerimizde bizi tercih edenlere her türlü desteği sağlıyoruz. Özel olarak hazırladığımız kesim yerimizde satın almış olduğunuz adaklık hayvanların kesimi gerçekleştirilmektedir. Dualar eşliğinde ve İslami kurallara uygun bir şekilde adaklık kesimi yapılmaktadır. Hayvanın derisinin soyulması, etlerin ayrıştırılması ve diğer tüm işlemler titiz bir şekilde yapılmaya devam edilmektedir.