Ataşehir Adak

0537 635 82 82

Ataşehir adak

Ataşehir adak olarak kurbanlık küçük ve büyük baş hayvanlarımızla hizmetinize hazırız. İslam dinine göre Allah’ın rızasını kazanmak için kaza ve belayı def etmesi yahut ta yerine gelen dileğimizin karşılığında Yaradan’a teşekkür olarak kurban kesmek adetlerimizdendir. Yardım ve hayır amaçlı yapılan bu ibadetin İslami şartlara uygunluğu en önemli husustur. Adak adayan kişi kurbanı uygun şekilde kesilsin ve bu ibadet içine sinsin ister. Adak olarak alınan hayvanın insan sağlığını olumsuz yönde etkilememesi gerekmektedir bu nedenle de adak hayvanlarının beslenmesi ve sağlık kontrolleri de oldukça önemlidir.


Ataşehir adak olarak sizlere hizmet kalitemiz ve hizmet içeriğimizden bahsedelim. Elimizdeki hayvanlarımızı özenle yetiştiririz. Hayvanlarımızda kullanılan yemden içtikleri suya varana kadar her şeyleri özenle yapılır. Hayvanlarımızın veteriner kontrolleri de aksatılmadan yapılmaktadır. Her ay mutlaka veteriner kontrolünden geçen hayvanlarımızın olası aksiliklere karşı ilaçlı ilaçsız tedavileri yürütülür. Sağlık açısından olumsuzluk taşıyan hayvanlarımızı asla adak olarak satışa çıkarmayız. Hayvanlarımızı organik yemlerle beslendikleri için etleri oldukça yumuşak ve lezzetlidir. Adak işinde hayvan kadar hayvanın İslami ve insani şatlara uygun şekilde kurban edilmesi de oldukça mühimdir ki ibadetiniz kabul olsun. Tesisimiz hem satış hem de kesim yeri olarak hizmet vermektedir. Hayvanınız uygun şekilde kurban edildikten sonra deri yüzülmesi, kelle alınması, etin parçalanması, paketlenmesi, istenilen adrese teslimatı gibi hizmetler de isteğinize bağlı olarak gerçekleştirilir. Tesisimize uğramadan da adak kurbanınızı resmi belgeler karşılığında yerine ulaştırabilmekteyiz. Bizle iletişime geçtiğiniz takdirde vekalet vererek adağınızın kesimi yapılır ve istediğiniz yere adağınızın bağışı tarafımızca gerçekleştirilir. Kesim yapılırken isteğinize bağlı olarak canlı yayın bağlantısı ile adağınızın kurbanı sizlere izletilir ya da çekilen video mesaj yolu ile telefonunuza gönderilir.

Geçmişten bugüne gelen tecrübemizle dini ve hayvan haklarını istismar etmeyen çalışma sistemimiz, profesyonel çalışma ekibimizle Ataşehir adak sizleri memnun etmeye hazır. Adaklık hayvanlarımızın fiyatı piyasaya göre oldukça uygundur. Verdiğimiz kesim ve ulaştırma hizmetlerimiz de sizlerin bütçesine göre fiyatlandırılır. Verdiğimiz uygun fiyatlar kaliteli hizmetlerimizle sizlerin bu hayırlı işinize ortak olmak bizim için bir gururdur. Gelin adağınız içinize sinsin ve şimdiden adağınızı Allah kabul etsin.