Ataşehir Adak

0537 635 82 82

Ataşehir Adak Satış

Ataşehir adak satış konusunda ilgili yaklaşımlarıyla tüm isteklerinize karşılık vermektedir. Adak kesmek istediğinizde adak kurbanınızı bulmak, arabanızı kullanarak veya araba kiralayarak adaklık kurbanınızı taşımak ve kesmek için kişi ve kesecek yer aramak işinizi daha da zorlaştırmaktadır. Nereden alıyım, nasıl getiriyim acaba sağlıklı mı diye düşüncelere son vererek adak satış yerini tercih edip sorunsuz bir hizmet alabilmektesiniz. Temiz ve hijyen olan ortamları ve her bütçeye uygun adaklıkları ile günün her saati hizmet alabilmektesiniz. Ortamı görmek ve yüz yüze bilgi almak için, istediğiniz zaman ziyaret edebilmektesiniz. Farklı ödeme seçenekleri ile ödeme konusunda da sizlere kolaylık sağlamaktadırlar. İnternet sitelerini ziyaret ederek adres ve numara bilgilerine ulaşabilmektesiniz.


Adak satışı için sizlere birçok seçenek Ataşehir adak satış, canlı veya kesilmiş şekilde isteğinize bağlı olarak adaklarınızı evinize kadar ücretsiz olarak getirmektedirler. Bu hizmetten faydalanabilmek için telefon numaralarından ulaşarak, kurbanlık adağınızın seçimini yapıp, gerekli bilgileri edinip, her konuda anlaşma sağladıktan sonra ödemenizi gerçekleştirmektesiniz. Daha sonra kesilmesini istediğiniz adağınız için telefondan vekâletinizi vererek, adağınızın kesimini gerçekleştirmektedirler. Son aşama da ise adres bilgilerinizi vererek, kesilmiş olan adak kurbanınızı ücretsiz olarak adresinize kadar getirerek teslim etmektedirler. Ayrıca farklı ödeme kolaylıklarının olduğunu söylediğimiz satış yeri, ödemeyi kapıda kredi kartı ile yapmak isterseniz, sizlere böyle bir hizmet de sunmaktadırlar.

Güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunarak uygun fiyatlarla sizlere satış yapmaktayız. Genellikle büyükbaş hayvanlar arasından inek, dana, düe ve tosun gibi adak türleri tercih edilmektedir. Küçükbaş hayvanlar arasından ise koyun, keçi, koç, kuzu gibi tercih yapılan kurbanlık adaklarda, kurbanlığın kilosuna ve yaşına göre fiyatları değişmektedir. İstediğiniz tüm adaklık çeşitlerini bulabileceğiniz Ataşehir adak satış olarak satış sırasında da veteriner muayenesi gerçekleştirmekteyiz. Temiz ve hijyen ortamıyla sizlere istediğiniz hizmeti verebilecek olan mekana istediğiniz zaman gidebilir ve fiyat konusunda gerekli bilgileri alabilmektesiniz. Bölgede güvenebileceğiniz satış yerlerinden bir tanesi olan adak satış yeri gerekli kontrolleri yapılmış, adak olmaya uygun olan hayvanları sizlere sunmaktadır.